VIII Міжнародний конгрес «Прибуткове свинарство»

Фахівці науково-дослідного центру біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК ДДАЕУ прийняли участь у VIII Міжнародному  конгресі «Прибуткове свинарство», який відбувся 2 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл», м. Київ.

Міжнародний конгрес  – унікальний захід в галузі свинарства. Актуальні питання з генетики, інновації у годівлі свиней, нові підходи до створення оптимальних умов їх утримання, профілактики та діагностики хвороб — найактуальніші питання, що вистівлювали найкращі українські та закордонні спеціалісти.

Завдяки організаторам — агроконсалтинговій компанії «Дикун» та Асоціації свинарів України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, Проекту USADI АгроІнвест і Всеукраїнської аграрної ради — цьогорічний захід був наймасштабнішим за відвідуваністю (понад 700 учасників) та кількістю міжнародних експертів з Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, США, Чехії.

Робота конгресу організована в декількох паралельних секціях, під час яких, фахівці мали можливість прослухати кращих провідних спеціалістів України та світу, перейняти досвід найуспішніших керівників та спеціалістів підприємств, взяти участь у дискусіях з представниками влади, провідних підприємств, міжнародних організацій та фінансових компаній, а по завершенню, на всіх чекав святковий бенкет та розіграш призів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA20150602112907_gallery