IX Міжнародний конгрес зі свинарства

У м. Одеса з 19 по 22 квітня 2016 р. відбувся IX Міжнародний конгрес зі свинарства Zoetis. У його роботі взяло участь понад 200 представників з провідних аграрних підприємств України, включаючи власників, головних лікарів ветеринарної медицини та головних технологів. Науково-дослідний центр біобезпеки та екологічного контролю ДДАЕУ виступив співорганізатором цього важливого заходу.

На конгресі за участі провідних іноземних та вітчизняних спеціалістів (професор Матео дель Позо (Іспанія), головний консультант з годівлі свиней Йорн Медсен (Данія), лікар ветеринарної медицини Нільс В’ютс (Бельгія), директор ТОВ «Зоетіс Україна» Віктор Еверт, лікарі ветеринарної медицини Олексій Шептуха та Сергій Недогибченко (Україна) було розглянуто актуальні питання ветеринарної медицини, селекції, менеджменту та годівлі свиней, особливості управління свинофермами у Європі та Україні.

Науково-дослідний центр був представлений доповідями директора Масюка Дмитра Миколайовича «Сучасні методи лабораторної діагностики інфекційних захворювань органів травлення свиней», наукового керівника центру Павла Миколайовича Гавриліна «Патологоморфічні аспекти коронавірусних інфекцій у свиней, форми прояву та диференційна діагностика».

IMG_1433

Крім доповідей фахівців на конгресі працювали виставкові стенди різних підприємств та організацій. Зокрема, на стенді НДЦ біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК ДДАУ було продемонстровано можливості центру у сфері лабораторної діагностики захворювань свиней та оцінки відповідності, якості та безпечності кормових добавок, кормів та їх компонентів.

IMG_1484

IMG_1482

Програма конгресу включала сесійні засідання, які завершувались запитаннями учасників до спікерів та дискусіями у форматі «круглого столу».

Завершився захід урочистим святкуванням та врученням дипломів. Найбільш активні учасники форуму отримали подарункові сертифікати на проведення лабораторних досліджень в НДЦ.