«Biosafety center» ДДАЕУ – переможці конкурсу-гранту!

«Biosafety center» ДДАЕУ – переможці конкурсу-гранту на кращий проєкт з метою посилення боротьби з антибіотикорезистентністю в тваринництві, під керівництвом FAO та ЄБРР!

 «Науково-дослідний центр біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК «Biosafety center» ДДАЕУ стали переможцями  конкурсу на кращий проєкт з метою посилення боротьби з антибіотикорезистентністю в тваринництві з власним проєктом «Розробка та впровадження системи заходів для попередження виникнення антибіотикорезистентності штамів мікроорганізмів у птахівництві».

Згідно з умовами конкурсу, комісія, до складу якої увійшли представники  продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Держпродспоживслужби, Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти та Асоціації «Свинарі України», визначила двох переможців, чиї заявки набрали найбільшу суму балів за такими критеріями: відповідність проєкту цілям гранту; склад команди (обов’язковий тандем представників університетів, сільськогосподарських підприємств та лабораторій!); реалістичність; креативність; можливість масштабування; деталізованість бюджету та його відповідність цілям проєкту; якість підготовки заявки; прогнозованість та моніторинг результатів.

Обирали з десяти заявок від 7 навчальних закладів України!

Результати конкурсу було оголошено ще 2 листопада 2021р., а реалізація цього проєкту стартувати з лютого цього року. Однак, війна внесла корективи і до планів імплементації повернулися тільки зараз.

Програма зниження ризиків щодо антибіотикорезистентності FAO має чотири основні компоненти: налагодження діалогу з профільними відомствами та формування нормативної бази; впровадження кращих практик; посилення системи нагляду і, безперечно, підвищення обізнаності.

Отже, починаємо працювати!