І науково-практичний семінар академії лабораторної діагностики  хвороб тварин (секція «Дрібні тварин»).

27 січня 2023 року до 20 річчя заснування центру в Biosafety – center відбувся перший науково-практичний семінар академії лабораторної діагностики  хвороб тварин (секція «Дрібні тварин»).

На семінарі були присутні власники та  ветеринарні лікарі клінік Дніпра.

Провідні фахівці центру – директор центру д.вет.н., професор Масюк Д.М., к.вет.н., доцент Єсіна Е.В., к.вет.н., доцент Єфімов В.Г., к.вет.н., доцент Кокарев А.В., к.вет.н. Заікіна А.В. та Неверковець Н.Ю. представили актуальні доповіді з питань застосування молекулярних методів для діагностики та контролю лікування інфекційних хвороб дрібних тварин, морфологічного та біохімічного аналізу в діагностиці захворювань дрібних тварин, патологогістологічних і цитологічнихдосліджень у практиці ветеринарного лікаря, бактеріологічних досліджень, комплексного клінічного аналізу калу (копрологія та паразитологія) та інших питань.

По закінченню семінару всім учасникам семінару видані сертифікати.

Фахівці Biosafety-center вже 20 років щодня працюють над поліпшенням якості послуг лабораторної діагностики хвороб тварин, впроваджують власні знання і діляться ними з лікарями ветеринарних клінік нашого рідного міста!

Наші спеціалісти регулярно проходять атестації та курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари, конгреси та інші заходи щодо лабораторної діагностики хвороб тварин в Україні, Європі та США.

Biosafety – center – джерело нових знань, інноваційних ідей і вдосконалених технологій для спостереження, профілактики та боротьби з хворобами тварин!