ІІ науково-практичний семінар академії лабораторної діагностики хвороб тварин (секція «Дрібні тварин»)

03 лютого 2023 року до 20 річчя заснування центру в Biosafety – center відбувся ІІ науково-практичний семінар академії лабораторної діагностики хвороб тварин (секція «Дрібні тварин»). На семінарі були присутні власники та ветеринарні лікарі клінік Дніпра.
Провідні фахівці центру – директор центру д.вет.н., професор Масюк Д.М., к.вет.н., доцент Єсіна Е.В., к.вет.н. Заікіна А.В., Шаталов С.А., Чернявська Ю.Д. Майстренко А. представили актуальні доповіді з питань застосування молекулярних методів для діагностики та контролю лікування інфекційних хвороб дрібних тварин, морфологічного та біохімічного аналізу в діагностиці захворювань дрібних тварин, патологогістологічних і цитологічних досліджень у практиці ветеринарного лікаря, бактеріологічних досліджень, комплексного клінічного аналізу калу (копрологія та паразитологія) та інших питань.
По закінченню семінару всім учасникам семінару видані сертифікати.
Фахівці Biosafety-center вже 20 років щодня працюють над поліпшенням якості послуг лабораторної діагностики хвороб тварин, впроваджують власні знання і діляться ними з лікарями ветеринарних клінік нашого рідного міста!
Наші спеціалісти регулярно проходять атестації та курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари, конгреси та інші заходи щодо лабораторної діагностики хвороб тварин в Україні, Європі та США.
Biosafety – center – джерело нових знань, інноваційних ідей і вдосконалених технологій для спостереження, профілактики та боротьби з хворобами тварин!