Х Ювілейний міжнародний конгрес зі свинарства компанії Zoetis

   З 16 по 19 травня 2017 р. у м. Одеса відбувся Х Ювілейний міжнародний конгрес зі свинарства, організований компанією Zoetis. В роботі семінару взяли участь понад 150 учасників, які представляли провідні підприємства України. Під час проведення було розглянуто найбільш нагальні питання галузі, зокрема, з інфекційних захворювань (грип свиней, створення вакцин та імунопрофілактики хвороб), селекційних та ринкових підходів до розвитку свинарства.

    НДЦ біобезпеки виступив співорганізатором заходу, а його співробітники прийняли активну участь в роботі семінару. Так, директор НДЦ, проф. Масюк Д.М. виступив із доповіддю «Інноваційні можливості у лабораторній діагностиці хвороб свиней»,

2

а наукові співробітники Єфімов В.Г. та Береза І.Р. взяли активну участь у виставці науково-практичних можливостей центру.

3

   Доповідь та експозиція викликали значний інтерес в учасників семінару. Підтвердженням цього є активна їх участь у проведеній вікторині, де свою високу професійну обізнаність та ерудованість продемонстрували Ігор Гапонов, Ольга Корнієнко та Євген Лук’яненко.

1

   Проведений семінар дав можливість як практичним фахівцям, так і співробітникам НДЦ обговорити нагальні проблеми та намітити подальші шляхи співробітництва.

viber image

viber image_