VI Конгрес європейської асоціації діагностів ветеринарних лабораторій, EAVLD, який проходив у місті Севілья (Іспанія) з 24 по 26 жовтня 2022р.

НДЦ біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК «Biosafety center» прийняв участь у VI Конгресі європейської асоціації діагностів ветеринарних лабораторій, організований EAVLD, який проходив у місті Севілья (Іспанія) з 24 по 26 жовтня 2022р.

Європейська асоціація ветеринарних лабораторних діагностів EAVLD є некомерційною, незалежною асоціацією окремих членів з місією покращення ветеринарії та громадської охорони здоров’я шляхом надання платформи для спілкування між ветеринарними лабораторними діагностами та просування найвищих стандартів якості у європейських лабораторіях.

Співробітники НДЦ «Biosafety center» є постійними членами Європейської асоціації ветеринарних лабораторних діагностів EAVLD з 2016 року, коли вперше прийняли участь у IV Конгресі європейської асоціації діагностів ветеринарних лабораторій, організованому EAVLD, який пройшов у Празі (Чехія).

В цьому році, Дмитро Масюк, Віктор Недзвецький, Андрій Кокарєв та Антон Голда на Конгресі представили стендову доповідь «Зміни епітеліального адгезивного білка є маркером порушення кишкового бар’єру, спричиненого PEDV» та отримали відповідні сертифікати.