Участь у роботі науково-практичного семінару, м.Львів

14 грудня 2022 р. у м. Львів співробітники Biosafety-Center ДДАЕУ взяли участь у роботі науково-практичного семінару, організованому ZOETIS Україна, та присвяченому підвищенню ефективності ветеринарного забезпечення птахівництва. Директор Центру Дмитро Масюк представив доповідь «Інноваційні підходи до визначення здоров’я кишечника птиці: оцінка ефективності альтернативних стратегій використання антибіотиків». В доповіді та презентації було висвітлено науковий доробок, отриманий в рамках спільного проєкту Biosafety-Center з ФАО «ECA Regional: Програма здоров’я тварин, безпеки харчових продуктів і якості в Молдові та Україні».

Завідувачі відділів Biosafety center ДДАЕУ Наталя Неверковець та Валентин Єфімов зосередили увагу слухачів на сучасних підходах у бактеріологічній діагностиці захворювань птиці та хіміко-токсикологічних дослідженнях як інструменту контролю здоров’я і продуктивності тварин.

В рамках заходу відбувся обмін думками стосовно актуальних проблем сучасного птахівництва і подальших перспектив, зокрема, стосовно альтернативних стратегій вирощування птиці без антибіотиків.

Щиро вдячні за запрошення організаторам заходу – ZOETIS Україна та за зустріч і активну участь – усім учасникам!!!