Участь у міжнародній конференціі «CRWAD 2023» (м.Чикаго, США)

З 22 по 24 січня 2023 року у м. Чикаго (США), відбулась міжнародна конференція «CRWAD 2023», де були представлені лекції від всесвітньо відомих доповідачів, а також представлено понад 400 наукових презентацій, зроблених науковими експертами та вченими з усього світу.

Співробітники кафедри фізіології, біохімії тварин і лабораторної діагностики ДДАЕУ та Biosafety-center також прийняли участь у «CRWAD 2023» із стендовою доповіддю «Ізотонічний розчин білка модулює цілісність кишкового бар’єру та вроджений імунітет у поросят, інфікованих вірусом ЕДС» (автори – Дмитро Масюк, Олексій Шептуха, Андрій Кокарев, Роман Пограничний та Віктор Недзвецький),  яку представив один із співавторів – Роман Пограничний, доцент Канзаського державного університету (США), керівник відділу діагностичної вірусології та серології ветеринарної діагностичної лабораторії.

Конференцію дослідників хвороб тварин (CRWAD) було створено 1920 року. Єдиною метою CRWAD є обговорення та поширення останніх досягнень у галузі досліджень хвороб тварин. Кожен грудень проводяться щорічні збори, на яких вчені-дослідники з усього світу представляють свої останні дослідження в усній чи стендовій формі.

Сподіваємось, що наступного року, ми особисто гідно представимо Biosafety-Center у Чикаго на черговій конференції CRWAD.