Творча співпраця з КРКА

Фахівці науково-дослідного центру прийняли участь у науково-практичних семінарах, що були організовані спільно з компанією КРКА (Словенія).

16 липня фахівці птахівництва зустрічалися на базі конференц-залу ТОВ «Інтер-Запоріжжя», м. Запоріжжя. У програмі науково-практичного семінару «Тенденції протиінфекційного захисту у промисловому птахівництві» були запропоновані новинки препаратів, висвітлені питання діагностики, лікування та профілактики інвазійних та інфекційних  захворювань птиці.

Високу зацікавленість викликали доповіді фахівців науково-дослідного центру щодо сучасних засобів діагностики захворювань та були висвітлені завідувачами відділів Неверковець Н.Ю., Єфімовим В.Г., Кокарєвим А.В. Особливості діагностики інвазійних захворювань птиці викладені провідним фахівцем з паразитології –  Л.І. Шендрик.  У семінарі прийняли участь біля 25 фахівців птахівництва Дніпропетровської та Запорізької областей.

IMG_0496

23 липня у м. Нова Каховка відбулася науково-практична конференція для фахівців скотарства, в який прийняли участь біля 30 представників підприємств Херсонської області. Науково-дослідний центр був представлений у доповідях наукового керівника НДЦ Павла Миколайовича Гавриліна та завідуючої відділу бактеріології та біотехнології Наталії Юріївни Неверковець.

На засіданнях фахівців відбулася широка дискусія учасників науково-практичних семінарів з питань порушених фахівцями науково-дослідного центру і обговорення перспектив подальшої співпраці.