Серологічна діагностика найпоширеніших хвороб кролівництва – міксоматозу та вірусної геморагічної хвороби

Biosafety Center постійно рухається до розширення власних діагностичних можливостей, тому раді повідомити, що тепер відтепер у нас можливе проведення діагностики методом ІФА (ELISA) міксоматозу та вірусної геморагічної хвороби кролів.

До цих захворювань сприйнятливі дикі та домашні кролі, незалежно від породи, віку та статі. Вони виникають у будь який час року, але частіше у теплу пору, що пов’язано з наявністю у цей період великої кількості переносників. Захворюваність складає близько 80%, у молодняка – до 100%, характеризуючись дуже високою летальністю, що завдає колосальних економічних втрат.

Оскільки основою профілактики цих захворювань є імунізація тварин, то від правильності її проведення залежить благополуччя господарства. Таким чином, захистити кролепопоголів’я від поширення інфекції у стаді можливо лише завдяки оцінці проведеної імунізації, що допоможе визначити рівень імунного захисту тварин до даних патогенів. Саме тому серологічне дослідження крові методом ІФА є цінним та специфічним інструментом для моніторингу вище зазначених хвороб. А, отже, проведення специфічного контролю імунопрофілактики є більш, ніж виправданим.

Для діагностики міксоматозу та вірусної геморагічної хвороби кролів методом ІФА (ELISA) ми використовуємо високочутливі тест-системи виробництва Ingenasa (Іспанія), завдяки яким можливо:

  • проведення скринінгу (виявлення наявності або відсутності у крові тварин антитіл до збудників міксоматозу та геморагічної хвороби кролів)
  • встановлення титру антитіл
  • визначення імунної відповіді організму тварин після вакцинації.

Також ми можемо виступити в якості незалежної лабораторії з контролю проведення лабораторних досліджень іншими діагностичними установами.

Запрошуємо до співпраці!