Семінар-нарада у м.Феодосія 20 – 24 вересня 2010 р.

5

Співробітники НДЦ – науковий керівник центру, професор Гаврилін П.М., завідувач центру доцент Масюк Д.М., старший науковий співробітник доцент Бібен І.А., науковий співробітник Кокарєв А.В. взяли участь у семінарі-нараді за темою «Правила відбору патматеріалу, діагностики, профілактики та заходи боротьби з губчастоподібною енцефалопатією великої рогатої худоби».

Семінар-нарада був організований Комітетом ветеринарної медицини України та Центральним науково-дослідним інститутом лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у період з 20 до 24 вересня 2010 року у м. Феодосія в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні системи біобезпеки та біозахисту у ветеринарній медицині».

Співробітниками НДЦ на пленарному засіданні семінару була представлена доповідь-презентація на тему «Значення та потенційні можливості НДЦ біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК ДДАУ для розвитку агропромислового комплексу Придніпровського регіону».

В рамках практичної частини семінару провідними фахівцями НДЦ було проведено 2 майстер – класа:

«Прикладні аспекти морфології та топографії стовбурової частини головного мозку в комплексній діагностиці губчастоподібної енцефалопатії ВРХ»;
«Анатомо-топографічні особливості лімфоїдних органів та тканин ВРХ – акцепторів інфекційних пріонних білків».