НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ CЕМІНАР «ЛАБОРАТОРНІ АСПЕКТИ КОНТРОЛЮ І ДІАГНОСТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ РЕПРОДУКТИВНОЇ СИСТЕМИ ТА МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ У КОРІВ» ДЛЯ ТОВ “ЗОЕТІС УКРАЇНА”

   15 березня 2017 року для представників компанії ТОВ “ЗОЕТІС УКРАЇНА” на базі факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, фахівцями Biosafery Center, був проведений науково-практичний семінар за темою «Лабораторні аспекти контролю і діагностики захворювань репродуктивної системи та молочної залози у корів».

   На семінарі було представлено можливості Biosafery Center у сфері лабораторної діагностики в ветеринарній   медицині та розглянуто новітні аспекти діагностики захворювань репродуктивної системи та молочної залози у корів та контролю їх лікування і профілактики.

   Спеціалістам ветеринарної медицини було презентовано схему комплексного лабораторного моніторингу для діагностики та профілактики маститів та порушень репродукції у корів. Доповідачі висвітлили особливості інтерпретації біохімічних, хіміко-токсикологічних, бактеріологічних, серологічних та молекулярно-біологічних результатів досліджень і особливості їх застосування на практиці.

viber image_зоетис