Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізіології тварин»

Представники Науково-дослідного центру біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК ДДАЕУ (НДЦ) прийняли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми фізіології тварин», яка відбулась у місті Харків з 31.05 по 01.06 2017 року.

На конференцію зібралося більше п’ятдесяти провідних науковців країни, якими було розглянуто актуальні питання фізіології у галузі тваринництва.

На конференції доповідали: директор НДЦ Масюк Д.М. “Модифікація експресії та реплікації Fc-γ рецепторів ентероцитів порожньої кишки плодів великої рогатої худоби”, завідувач відділу фізіології, біохімії та хіміко-токсикологічних досліджень Єфімов В.Г. “Вплив ретинолу ацетату на біохімічні показники крові свиноматок і отриманих від них поросят”, старший науковий співробітник Кокарєв А.В. “Формування клітинних механізмів імунного захисту поросят у продовж раннього постнатального періоду за дії препарату «Імунолак»”, старший науковий співробітник Коляда С.Г. “Динаміка рівня травних ферментів у чорного Африканського страуса в критичний період за впливу біологічно активних речовин”.

Під час конференції кандидати ветеринарних наук, доценти Масюк Д.М. та Єфімов В.Г. були відзначені дипломами за вагомий внесок у розвиток фізіологічної науки України.

IMG_4036

IMG_4131