Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2015»

3-6 червня фахівці науково-дослідного центру біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК ДДАЕУ прийняли участь у Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2015», яка визнана найбільшим і найпрестижнішим загальнодержавним заходом в агропромисловому комплексі України. Виставка проводилась на  території  Національного  Комплексу  «Експоцентр Україна» (м. Київ).

Міжнародна виставка — це  можливість дізнатися про стан галузі, її близькі та дальні перспективи, почути стратегію розвитку від представників державного апарату, поділитися своїм баченням. З кожним роком зберігається позитивна динаміка росту і якості пропонованих послуг, збільшується кількість вітчизняних і зарубіжних учасників, з усіх галузей сільського господарства, харчової, переробної та рибної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, овочівництва.

В рамках виставки «Агро – 2015»  традиційно  проходили спеціалізовані виставки. Науково-дослідний центр був представлений власним стендом у павільоні «Ветеринарія».

Здобутки фахівців Центру визнані актуальними та вагомими та  відзначені двома золотими медалями: «За впровадження інноваційних методів з діагностики хвороб тварин та контролю якості кормів і продуктів харчування», «За розробку системи моніторингу емерджентних інфекційних хвороб продуктивних тварин».

«Агро-2015», це чудова нагода поспілкуватися з однодумцями у дружній атмосфері, можливість отримати індивідуальну консультацію у запрошених фахівців та здобути корисні контакти й нових партнерів.

3 1 2