Дослідження харчової продукції. Новий крок в підвищенні якості.

Сертифікація НДЦ в листопаді 2016 р.  дала змогу підвищити якість наших досліджень, компетентність персоналу та розширити спектр досліджень харчової продукції.

Згідно сфери сертифікації якісно виконуємо мікробіологічні, молекулярно-генетичні, біохімічні дослідження на органолептичні показники, показники безпеки та якості харчової продукції:

1.М’ясо, м’ясопродукти та продукти забою тварин (м’ясо, м’ясопродукти в т.ч. ковбасні вироби, кров´яні вироби, напівфабрикати, консерви м’ясні, кулінарні вироби, готові блюда, м´ясні концентрати сухі, м´ясні продукти з птиці, продукти забою птиці та ін.)

2.Молоко та молочні продукти (сухі, молочнокислі вироби, сири, закваски сухі бактеріальні, казеїн, поживні середовища сухі на молочній основі для культивування бактеріальних заквасок та про біотичних культур, морозиво та інший харчовий лід, сире молоко, твердий сир, консерви молочні та ін)

3.Яйця та яйце продукти

4.Риба та рибні продукти

5.Жири тваринні (масло, спреди, жири кондитерські та ін.)

6.Олії рослинні (майонез, маргарин та ін..)

7.Продукти бджільництва (мед натуральний, прополіс, молочко маточне бджолине, обніжжя бджолине (пилок квітковий))

8.Зерно і зернобобові (зерно (насіння), мукомольно-круп’яні та хлібобулочні вироби, в т.ч. продукти білкові із насіння зернових та інших культур, напої з них, окара, тофу; зерно продовольче, в т.ч. пшениця, жито, тритікале, овес, ячмінь, просо, гречка, рис, кукурудза, сорго; насіння зернобобових, в т.ч. горох, квасоля,  сочевиця, нут; крупа, толокно, пластівці; висівки харчові; мука пшенична, в т.ч. для макаронних виробів, житня, тритікалева, кукурузна, ячмінна, просяна (пшоняна), рисова, гречана, соргова; макаронні вироби; хліб, хлібобулочні вироби і здобні вироби, баранки, сухарні вироби, хлібні палички, соломка та ін.; екструзія (зерно), насіння соняшнику, гарбузове та ін..)

9.Овочі, фрукти, плодоовочева продукція (картопля, морква, цибуля, буряк, капуста та ін.; чіпси, горіхи, арахіс, фісташки та ін.; консерви овочеві, фруктові, ягідні; консерви грибні; спеції та прянощі, пряні трави; чай (чорний, зелений, плиточний); кава (в зернах, молота, розчинна); соки, в тому числі концентровані соки, фруктові та (або) овочеві нектари, морси, в тому числі концентровані морси, фруктові та (або) овочеві соковмісні напої, фруктові та (або) овочеві пюре, в том числі концентровані фруктові та (або) овочеві пюре, морозиво плодово-ягідне, ароматизоване та харчовий лід)

10. Цукор і кондитерські вироби (цукор, цукристі кондитерські вироби, східні солодощі, жувальна гумка цукрозамінники; цукрові кондитерські вироби, шоколад і вироби з нього; какао-боби і какао- продукти; мучні кондитерські вироби тощо)

11. Напої (води питні (мінеральні природні, столові, лікувально-столові, лікувальні); напої безалкогольні, в тому числі з соком, і штучно мінералізовані; концентрати (рідкі, пастоподібні), суміші (порошкоподібні, таблетовані, гранульовані і т.п.) для безалкогольних напоїв; напої бродіння; пиво, вино, горілка, слабоалкогольні та інші спиртні напої).

Запрошуємо до співпраці з проведення лабораторних досліджень з видачею проколів затвердженого зразка.