ВСЕУКРАЇНСЬКА ВИСТАВКА-СЕМІНАР «БДЖІЛЬНИЦТВО ЗОНИ ПРИДНІПРОВʼЯ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

   Шановні колеги!

  10 березня 2017 року на базі Дніпропетровського державного аграрно-екномічного університету разом із спілкою “Дніпровський пасічник” була проведена Всеукраїнська виставка-семінар «БДЖІЛЬНИЦТВО ЗОНИ ПРИДНІПРОВʼЯ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».

   На семінарі було розглянуто актуальні питання технологій виробництва та переробки продукції бджільництва, інноваційні технології удосконалення та автоматизації у бджільництві, дослідження якості та біобезпечності продуктів бджільництва. Вирішувались актуальні питання щодо експорту меду та юридичний супровід галузі. При цьому в широкому асортименті було представлене сучасне обладнання для галузі бджільництва.

 Науково-дослідний центр був представлений доповіддю директора Масюка Дмитра Миколайовича «Можливості BIOSAFETY-CENTER у вирішенні питань діагностики захворювань бджіл та контролю якості та безпеки меду та продуктів бджільництва» та виставковим стендом, за яким представники центру продемонстрували можливості НДЦ біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК у сфері лабораторних досліджень хвороб бджіл та якості бджолиної продукції.

viber image_пчел