Академія пат розтину у м.Львів

29-30 жовтня 2015 року фахівці Науково-дослідного центру  біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету спільно із компанією ТОВ «Зоетіс Україна» провели виїзну Х науково-практичну конференцію: «Актуальні аспекти хвороб органів дихання свиней. Особливості патологоанатомічної і лабораторної діагностики», яка відбулася у м. Львів.

DSC_0008

 

У конференції взяли участь провідні фахівці науково-дослідного центру біобезпеки та екологічного контролю ресурсів АПК, більше 40 представників провідних сільськогосподарських підприємств Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей, серед яких: ТзОВ «Барком», ТОВ ІВК «Рідний край», СФГ «Магілан», ФГ «Хом’як», ПАП «Агропродсервіс», АПП «Гряда», «Екоміт» ТзОВ «Генетиксервіс», ТОВ «Малинський бекон», СФГ «Еледьвейс», ФГ «Юрченко», ТОВ «АМО-К», ТзОВ «Віра-1», ФГ «Аміла», ФОП «Хижа», ПП «Куліш», ТОВ «Екоферм», ФОП «Сухин» та ін.

 

DSC_0007

В рамках конференції із доповідями виступили провідні фахівці НДЦ та компанії ТОВ «Зоетіс Україна». Колеги обмінялися досвідом щодо успішних практик у вирішенні питань діагностики, лікування та профілактики захворювань свиней.

 

масюк

неверковец

 

Павло Гаврилін провів майстер-клас з техніки патологоанатомічного розтину трупів свиней, який відбувся на базі кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького.

DSC_0074

титул

DSC_0122

Фахівцями НДЦ були презентовані виробничі ситуації, складені на основі реальних господарств і містили результати ПЛР, ІФА, бактеріологічних та морфологічних досліджень, що сприяло великій зацікавленості виробників та викликало гарячу дискусію.

На завершення конференції учасники отримали сертифікати та пам’ятні подарунки.